top of page

KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY

Každé zvíře, které vstoupí do našeho života s sebou přináší svůj vlastní a jedinečný příběh, učení a poslání.

 

Žádné zvíře v našem životě není náhodou. Zvířata jsou zde na Zemi naši přátelé, léčitelé, průvodci, učitelé a svým chováním, svými projevy, svým životem a svou přítomností nám přinášejí zkušenosti, které v danou chvíli potřebujeme, nebo si je z jakéhokoliv důvodu svým chováním a stylem života do své reality každodenního života přitahujeme.

 

Díky komunikaci s nimi a napojení se na jejich jedinečnou moudrost a energii se toho můžeme o nich i o nás a tomto světě mnoho dozvědět. 

 

Zvířata vědí a cítí mnohem více, než si my sami myslíme. Znají pravdu o nás, našem životě, našich vztazích i o tom, jak se opravdu v hloubi sami sebe cítíme a velice často nám zrcadlí a ukazují na naše vlastní bolesti, strachy, pocity a celkově přístup, který máme sami k sobě a svému životu. Poukazují nám na vzorce, které jsme přijali za své, ačkoliv neladí s naší duší ani energií a naprosto přesně vědí, kdy a kde se přetvařujeme, nejsme sami sebou a podle toho, jak se cítíme a co do prostoru a společného žití vyzařujeme také reagují. 

 

Jejich zprávy a poselství jsou velice moudrá, hluboká a přinášejí nám pravdu, kterou v danou chvíli potřebujeme slyšet a znát. Ukáží nám možnost, cestu, kterou se můžeme a nemusíme vydat. Konečné rozhodnutí je vždy na nás.

 

Je zcela na nás, zda se rozhodneme jejich poselství naslouchat a zda si uvědomíme, že chceme-li cokoliv změnit v chování našeho zvířete, budeme muset začít sami u sebe. 

 

Zvířata velmi často poukazují na části nás samých, které popíráme a nepřijímáme a vedou nás k přijetí všech aspektů, které k nám jako k lidské bytosti patří. 

 

Dopředu upozorňuji, že komunikace není o tom, abych zvířeti domluvila či mu nakázala, aby se změnilo, aby něco nedělalo a aby naplnilo vaše vlastní očekávání, která na něj kladete. Tohle je způsob, kterým jsme dosud se zvířaty žili a který je na čase změnit. 

 

Zvířata jsou nám rovnocenné bytosti a upřímně, mnoho bychom se toho od nich mohli učit.

 

Komunikace je o propojení se na té nejjemnější a nejkrásnější úrovni. Úrovni srdce.

Do komunikace vstupuji s láskou, přijetím a vnímáním zvířete takového jaké je, ve své jedinečné esenci. Se záměrem mu naslouchat, vyslechnout si jeho pohled na věc a zeptat se ho, co si o tom myslí, co by vám o tom chtělo říct a jeho poselství vám následně předávám tak, jak pro vás přichází. 

 

CO MŮŽEME DÍKY KOMUNIKACI ZJISTIT?

 

Díky komunikaci můžeme zjistit, co nám svým chováním sděluje, můžeme lépe porozumět a pochopit jeho chování, zjistit jeho přání a potřeby, můžeme se ho zeptat na jeho na názor a vnímání nějaké konkrétní situace, můžeme se dozvědět, co bychom si měli uvědomit, co bychom měli vidět a co bychom měli ve svém životě změnit.

 

Zda je zvíře spokojené? Pokud je zvíře nemocné můžeme se ho zeptat, zda si vůbec přeje být léčeno a pokud ano, jakou cestou by si přálo, abyste se vydali? Co je příčinou jeho zdravotních ,,problémů“?

Jaká je jeho úloha a poslání ve vašem životě, proč k vám přichází? 

Pokud k vám do života přichází nové zvíře můžeme se dozvědět i třeba zda se mu líbí jeho jméno nebo zda by si přálo jiné, jak a kde by chtělo ,,bydlet a žít“, jaké má přání a potřeby atd… 

 

Zkrátka je toho tolik, co se od nich můžeme dozvědět. 

​​

Jejich poselství nám poskytnou nadhled a náhled toho, co je možné v tuto chvíli pro ně i pro sebe udělat. Často mají naprosto odlišné potřeby od toho, co my sami si myslíme, že potřebují. A proto říkám, že vše záleží na nás, jak moc jsme připraveni směřovat svůj zrak do sebe a naslouchat tomu, co nám sdělují. Jak moc si dovolíme vidět pravdu o sobě, svém životě a možná i přístupu ke zvířeti. 

 

Jak moc si dovolíme respektovat jejich svobodnou vůli. 

​​

Pro mě osobně jsou zvířata velikými učiteli, průvodci, přáteli a jsem velmi vděčná za to, jaké spojení a propojení s nimi mám. Jsem vděčná, že jsou součástí mého života a vedou mě k přijetí, vnímání, respektování a žití své vlastní jedinečnosti.

​​​​

A jsem vděčná, že mohu předávat jejich poselství vám a být vám průvodkyní světem zvířat a podporou k tomu, abyste si život nejen s vašimi zvířaty, ale hlavně, a především sami se sebou užívali a abyste cítili každý den, každou minutu a každou vteřinu spokojenost, radost a vděčnost ze života. 

​​​​

Poselství poskytuji na dálku nebo osobně či on-line v rámci terapií.  

​​

Jak to funguje? Napište mi prosím e-mail, ve kterém mi napište, s jakým zvířátkem byste se rádi spojili, jeho jméno a oblast/otázky, na které byste rádi poselství směřovali. Nicméně, i když otázky nenapíšete, vždy vám bude od zvířátka předáno vše, co v danou chvíli je pro vás i něho důležité, abyste věděli. 

​​​

Poté se já s vaším zvířátkem spojím a během následujících dnů vám zašlu jeho poselství pro vás. 

​​

odměna a energetická výměna za e-mailovou komunikaci s jedním zvířetem je 3.000 Kč 

Ještě bych ráda upozornila, že respektuji a ctím soukromí každého z nás a vstupuji pouze do komunikace, která se týká vás samých.

Pokud máte pocit, že by komunikaci potřeboval kdokoliv jiný, řekněte mu o této možnosti, předejte mu kontakt a nechte svobodně na něm, zda se pro komunikaci rozhodne či nikoliv. Děkuji za pochopení. 

​​

​Pokud by ke komunikaci se zvířaty cokoliv zajímalo nebo jste se chtěli objednat, bude mi potěšením, když mě budete kontaktovat na e-mailu vysusilovak@seznam.cz 

A já moc děkuji vám všem, kteří nasloucháte a vnímáte každé zvíře jako jedinečnou bytost. Plnou svých vlastních potřeb a přání, která zde na zemi má své vlastní a jedinečné poslání.

​​​​​

S láskou a vděčností, K.

4DEA25A2-A7F3-47E7-866C-5BDE5ADBCECD.jpeg
bottom of page