top of page
WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.01.59.jpeg

Krásný dobrý den,
 
vítám vás na mých stránkách a děkuji, že tu jste.  

Mé jméno je Kristýna Vysušilová a věnuji se komunikaci s anděly, komunikaci se zvířaty a také individuálním terapiím, které poskytuji pro zvířata a jejich majitele. 

Díky svému propojení s hady se také věnuji hadím terapiím, které poskytuji společně s krajtou královskou. 

Často se setkávám s otázkou, jak jsem své poslání objevila. A já vždy odpovídám, že jsem nehledala ani neobjevila své poslání, já jsem hledala, objevila a našla SAMU SEBE. 

Mé poslání a přání je být sama sebou, vnímat se, naslouchat si, přijímat se, milovat se a plnit si sama pro sebe své sny. Následovat hlas svého srdce a beze strachu kráčet dál, kudy si já sama doopravdy přeji. S vírou a nadějí v srdci, že vše je možné.

Když jsem odešla ze zaměstnání a opustila pozici právničky. Opustila jsem všechny pomyslné jistoty, které jsem v životě měla. Nevěděla jsem, čemu se budu věnovat ani co budu dál dělat. Jen jsem věděla, že tahle životní kapitola došla do svého konce a je potřeba obrátit list. Na zcela novou a dosud nepopsanou a nepoznanou kapitolu. 

Stránky mé knihy života, které jsem po mém odchodu z práce začala psát, jsem psala srdcem. Pokud bych je měla psát rozumem a hlavou, dávno bych byla zpět v zaměstnání. 

Čekala na mě spousta práce sama na sobě, kdy jsem čelila nejen mnoha výzvám a zkouškám, ale především tváří v tvář sama sobě, svým nejhlubším strachům a všemu, co jsem kdy v sama sobě potlačila. Bylo tolik momentů a těžkých chvil, kdy jsem to už chtěla vzdát, ale ten plamínek naděje v mém srdci stále říkal, vydrž a pokračuj dál. Jdeš správně. 

A tak pokračuju každý den krok po kroku dál. Cestou bez mapy a bez jistot. S důvěrou v sama sebe a to, co cítím. S důvěrou ve svá přání a ve své sny. 

A tím vším chci jen říct, že každý máme sílu a moc změnit svůj osud. Jen musíme žít jinak než dosud. Všichni
můžeme. Otázkou však zůstává, zda opravdu chceme?

Více o mých službách si můžete přečíst zde na mém webu nebo můžete sledovat mou tvorbu i na IG, FB a YouTube – Laska bez podmínek. 

Děkuji, s láskou Kristýna

Zde se můžete podívat na rozhovory semnou:

bottom of page