top of page
WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.01.59.jpeg

Krásný dobrý den, 

 

moc vás na mých stránkách vítám a děkuji vám, že tu jste.

 

Mé jméno je Kristýna Vysušilová a věnuji se komunikaci se zvířaty, komunikaci s anděly a vašimi průvodci a poskytuji nejen pro vás, ale také pro vaše zvířata individuální léčivé terapie.

 

Díky svému propojení a spojení s hady se věnuji hadím terapiím, které je mi ctí a potěšením poskytovat společně s úžasnou krajtou královskou jménem Isis.

 

Každý z nás hledá své poslání zde na Zemi, a tak se často setkávám s otázkou, jak jsem své poslání objevila. 

 

A já vždy odpovídám, že mé poslání je objevovat SAMA SEBE. Objevovat a poznávat svou jedinečnost, a to kým opravdu v hloubi srdce jsem.  


Mé poslání a přání je být sama sebou, vnímat se, naslouchat si, přijímat se, milovat se a plnit si sama pro sebe své sny. Následovat hlas svého srdce a beze strachu kráčet dál, kudy si já sama doopravdy přeji. S vírou a nadějí v srdci, že limity neexistují a možné je naprosto vše. 

Když jsem odešla ze zaměstnání a opustila pozici právničky. Opustila jsem všechny pomyslné jistoty, které jsem v životě měla. Nevěděla jsem, čemu se budu věnovat, ani co budu dál dělat. Jen jsem věděla, že tahle životní kapitola došla do svého konce a je potřeba obrátit list. Na zcela novou, dosud nepopsanou a nepoznanou kapitolu. 

Stránky mé knihy života, které jsem po mém odchodu z práce začala psát, jsem psala s nadějí a srdcem. Pokud bych je měla psát rozumem a hlavou, dávno bych byla zpět v zaměstnání. 

Čekala na mě spousta práce sama na sobě, kdy jsem čelila nejen mnoha výzvám a zkouškám, ale především tváří v tvář sama sobě a svým nejhlubším strachům. Bylo tolik momentů a těžkých chvil, kdy jsem to už chtěla vzdát, ale ten plamínek naděje v mém srdci stále říkal, vydrž a pokračuj dál. Jdeš správně. 

A tak pokračuju každý den krok po kroku dál. Cestou bez mapy a bez jistot. S důvěrou v sama sebe a v to, co cítím. S důvěrou ve svá přání a ve své sny. 

A tím vším chci jen říct, že každý máme sílu a moc změnit svůj osud. Jen musíme žít jinak než dosud. Všichni
můžeme. Otázkou však zůstává, zda opravdu chceme?

Více o mých službách si můžete přečíst zde na mém webu nebo můžete sledovat mou tvorbu i na IG, FB a YouTube – Laska bez podmínek. 

Děkuji, s láskou, úctou a vděčností Kristýna

bottom of page