top of page

Andělská poselství

Andělské psaní je komunikace s anděly pomocí metody automatického psaní (nebo-li channelingu), kdy vám během našeho sezení / či na dálku prostřednictvím e-mailu zprostředkovávám andělská poselství na vaše otázky.

Andělé jsou světelné bytosti a jejich poselství bývají laskavá a jemná, ale zároveň odkrývají a poukazují na pravdu, kterou o dané situaci / oblasti / vztahu potřebujeme znát a která je pro nás důležité. 

Jejich poselství nám mohou otevřít oči, abychom si uvědomili a viděli, kam svým nynějším chováním směřujeme, jaký život si sami pro sebe tvoříme, kde jdeme proti sobě a čím vším sami sobě ubližujeme. Ukáží nám, jakou realitu a jaký život si sami pro sebe svým jednáním tvoříme, kam nás tento směr může dovést a mohli jsme se sami za sebe rozhodnout, zda tímto směrem chceme dál pokračovat nebo zda je čas vykonat v našem životě potřebné změny.

Andělská poselství nám mohou pomoci si ujasnit, co vlastně v našem životě chceme a mohou nám odhalit, co pro splnění našich přání můžeme udělat. Mohou nám ukázat jakou cestou se lze vydat ke spokojenosti, radosti, zdraví, hojnosti a k přijetí a milování sebe sama. Mohou nám poukázat na to, jaké změny je a bude potřeba v našem životě a přístupu sami k sobě udělat. 

Mohou nám posvítit na cestu a ukázat možný směr, kterým se můžeme a nemusíme vydat. Rozhodnutí o tom, kam se bude náš život ubírat je vždy na nás. 

 

Andělé nás nesoudí ani nehodnotí, jsou tu, aby nás podpořili na naší cestě životem a posvítili nám na cestu, pokud to zrovna potřebujeme. Andělská náruč, podpora a pomoc je tu stále pro každého z nás. 

Andělé vám vždy sdělí pouze to, na co jste v danou chvíli připraveni a co vám pro vaše nejvyšší dobro může být ukázáno. 

Osobně doporučuji si obdržená andělská poselství čas od času znovu pročíst. Často si nás přivolají v době, kdy je potřebujeme a kdy v nich můžeme nalézt něco, co jsme tam třeba dříve neviděli, nebo jsme tomu dříve nerozuměli, ale v tuhle chvíli nám to celé zapadne.

Andělská poselství předávám osobně i na dálku. 

Osobní sezení poskytuji v Praze, případně lze i telefonicky pokud jste třeba z daleka a nemáte cestu do Prahy, kdy po skončení telefonického rozhovoru vám andělské poselství zasílám na e-mail, abyste jej měli kdykoliv k dispozici.

 

Osobní sezení trvá zhruba 2h a odměna za něj je  4.400 Kč nebo 190 euro. (lze i on-line)

Pokud by setkání překročilo 2,5h, pak je každá další půlhodina +800 Kč / 37 euro.

​Během osobního sezení vám tedy nejen zprostředkovávám andělská poselství na vaše otázky či životní oblasti, ale také předávám ještě další nacítění a vhledy, které mi k dané otázce chodí a zároveň přichází i veliká vlna andělské energie, lásky a harmonie.​

Ráda vám však předám i andělské poselství na dálku prostřednictvím e-mailu. Kdy mi prosím do e-mailu napište vaše otázky či oblasti ve vašem životě, na které byste rádi, abych zprostředkovala andělské poselství a já vám jej během následujících dní zašlu.

Pokud nemáte žádnou přesnou otázku, lze požádat i o poselství na to, co by vám andělé chtěli v tuto chvíli vzkázat, co je pro vás nyní důležité a měli byste to vědět. 

Odměna za e-mailovou konzultaci je 3.000,- Kč nebo 132 euro. 

Co si pod e-mailovou konzultací představit? Vy mi na e-mail napíšete své otázky či oblasti života , na které byste rádi znali nadhled andělů, aby vás vzali podívat se do celé situace a poukázali vám na to, co nevidíte. V rámci e-mailu vám předám nejen andělské poselství, ale také všechny vhledy a vize, které během komunikace a napojení obdržím.

​​Kontaktovat mě můžete na e-mailu vysusilovak@seznam.cz 

Prosím berte také na vědomí, že v případě zrušení osobního setkání 24h před domluveným termínem je storno poplatek 100% z odměny osobního setkání a zrušení setkání 48 hod před domluveným termínem 50% z odměny osobního setkání. Děkuji, že si vážíte mého času.

Budu se moc těšit, s láskou Kristýna

0523EE0F-2C8B-42F2-942E-F2864765AD47.jpg
bottom of page