top of page
WhatsApp Image 2023-03-21 at 13.51.29.jpeg

KURZ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY

Dovolte mi vás srdečně pozvat na kurz komunikace se zvířaty, který je pro všechny, kteří si přejí spojit se se zvířaty a naslouchat a vnímat jejich hlubokým a moudrým poselstvím na té nejjemnější a nejkrásnější úrovni. Úrovni srdce. 

​​

Naše srdce je vstupní branou nejen do světa zvířat. Jen na úrovni srdce můžeme vnímat a přijímat zvířecí zprávy a poselství. 

​​

Žádné zvíře v našem životě není náhodou a každé zvíře do našeho života přichází se svým vlastním a jedinečným posláním. Přicházejí nás provázet, učit, léčit, vést a svou přítomností, svými projevy, svým chováním a svým životem nám zprostředkovávají přesně takové zkušenosti, které v našem životě zrovna potřebujeme. Nebo si je svým jednáním a přístupem nejen ke zvířatům, ale především k našemu životu, k sami sobě a ke všemu, co je kolem nás, do svého života přitahujeme.

​​

A já ze srdce děkuji za každého z vás, kdo jste se rozhodl zvířatům naslouchat a vnímat je jako jedinečné bytosti, které mají své vlastní potřeby, přání a také své vlastní a jedinečné poslání. Každé zvíře je jiné a nelze použít jednu obecnou příručku na všechny. Každé zvíře přichází s jedinečnou energií, esencí a je třeba ho vnímat a objevovat jeho dary a poslání, které s námi přišlo sdílet. Každé zvíře přichází do našeho života s jasným plánem a záměrem. 

Zvířata vidí hluboko do nás samých a cítí mnohem více než si možná sami myslíme a připouštíme. Zvířata nelze slovy oklamat. Zvířata nás znají lépe, než známe my sami sebe. A proto je krásné se od nich nechat učit a vést. Protože stejně jako je jedinečné každé zvíře je jedinečný každý z nás. 

A pokud chcete vnímat, naslouchat a porozumět zvířecímu chování a učení, pak je kurz pro vás. Kurz je pro všechny, kdo cítí, že se chtějí spojit s říší zvířat na té nejjemnější a nejkrásnější úrovni. Pro ty, kteří chtějí zvířatům naslouchat a upřímně je pochopit a nechat se jimi učit a vést. Pro ty, kteří chtějí žít se zvířaty v harmonii, klidu, lásce, respektu, radosti a souznění. Pro ty, kteří chtějí naslouchat srdcem a vidět a cítit i to, co zůstává očím často skryto. 

Pro ty, kdo se chtějí otevřít své vlastní jedinečnosti a komunikovat se zvířaty svým vlastním způsobem. Protože to je přesně to, co nás zvířata učí. Být sami sebou a dělat věci tak, jak to cítíme my sami.

Co vás na kurzu čeká? Každý kurz je trochu jiný. Vždy je přizpůsoben potřebám dané skupinky, která se na kurzu sejde. Ale snad lze s jistotou říct, že se můžete těšit na krásný víkend plný zvířat a komunikace s nimi. 

Komunikaci budeme v rámci víkendu hojně trénovat a vyzkoušíte si i různé techniky a možnosti, které při komunikaci se zvířaty lze použít. 

Každý účastník kurzu také obdrží mnou psaného průvodce komunikací se zvířaty, který vám bude oporou a inspirací, kdykoliv budete ve vašem životě a ve vaší komunikační praxi potřebovat.  

Také jsem pro účastníky kurzu vytvořila na FB soukromou, uzavřenou skupinu, ve ​které si vzájemně můžete sdílet své poznatky a zkušenosti. Můžete si zde vyměňovat a trénovat komunikaci se zvířaty a také vám tam občas budu dávat nějakou komunikaci k tréninku a budu tam případně přidávat i své vlastní postřehy a tipy, týkající se komunikace. 

Každý účastník také obdrží svůj vlastní krystal, který mu bude oporou a podporou při komunikaci se zvířaty nejen na kurzu, ale také v jeho další komunikační praxi. 

Krystaly budou vybírány na míru pro každého účastníka kurzu skvělou Štěpánkou, která vlastní svůj vlastní s láskou tvořený e-shop https://loveoftheuniverse.cz

 

TERMÍNY KURZŮ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY 2024:​

22. – 23.06. 2024 od 10.00h do cca 16.00h 

21. - 22.09.2024 od 10.00h do cca 16.00h

23. - 24.11.2024 od 10.00h do cca 16.00h

Odměna za kurz je 13.666 Kč​​​​

S ohledem na předchozí zkušenosti jsem se rozhodla zavést nevratný rezervační poplatek ve výši 2.666 Kč, který se v případě vaší neúčasti na konkrétním termínu kurzu, na který jste se přihlásili, nevrací. Místo na kurzu je vám tedy rezervováno až po úhradě tohoto poplatku, který je vám v případě účasti na kurzu automaticky odečten z celkové ceny kurzu. 

Rezervační poplatek platí pouze na konkrétní termín kurzu. Pokud byste si přáli posunout vaší účast z původně přihlášeného termínu, na kterýkoliv jiný termín, je třeba uhradit nový rezervační poplatek. Děkuji za pochopení. 

Prosím berte také na vědomí, že v případě zrušení vaší účasti na kurzu týden před termínem je storno poplatek 100% z odměny kurzu a zrušení vaší účasti na kurzu dva týdny před termínem 50% z odměny kurzu. Děkuji za pochopení.

Kurzy se budou konat v Praze. Přesná adresa bude účastníkům včas sdělena.

​Přihlášky a případné dotazy ke kurzu prosím na e-mailu: vysusilovak@seznam.cz

Prosím, abyste své zvířecí mazlíčky ponechali doma, abyste se na kurzu mohli plně soustředit sami na sebe a na komunikaci, kterou budeme během víkendu hojně praktikovat.

Pokud zvířátko potřebujete a chcete vzít z jakéhokoliv důvodu s sebou, pak prosím na individuální kurz, jehož nabídku naleznete níže. Děkuji za pochopení.

​​

​Bude mi velikým potěšením být vám průvodkyní světem zvířat a zasvětit vás do tajů a krás komunikace s nimi, která věřím, že vám navždy změní život.  

 

​Budu se na vás moc těšit,

s láskou, K.

NÍŽE JEŠTĚ MŮŽETE NALÉZT MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍHO KURZU KOMUNIKACE.

357290206_977421996617700_5924731490356796556_n.jpg

INDIVIDUÁLNÍ KURZ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY

Nevyhovují vám mnou stanovené termíny kurzů komunikace se zvířaty? Nechcete se z jakéhokoliv důvodu účastnit skupinových kurzů s dalšími účastníky? 

Nebo prostě jen cítíte, že si chcete dopřát ,,mou plnou péči, energii a pozornost“ a dopřát si individuální soukromý kurz komunikace se zvířaty, který bude zcela a plně na míru vašim individuálním potřebám? 

Pak právě pro vás jsem si připravila tuto možnost individuálního soukromého kurzu komunikace se zvířaty. 

Individuální kurz bude intenzivnější, osobnější a samozřejmě zcela na míru vám a vašim individuálním potřebám, kdy se budu soustředit jen na vás a společně budeme objevovat vaši jedinečnost, vaše dary a také váš osobní a jedinečný způsob komunikace se zvířaty, který budeme v rámci kurzu procvičovat. 

Kurz bude dvoudenní s tím, že společně domluvíme termín setkání, který vám osobně bude vyhovovat. A uvidíme se celkem dvakrát. 

Na prvním setkání mimo jiné aktivujete svůj jedinečný způsob komunikace se zvířaty.

A na druhém setkání, které proběhne za dva týdny od prvního setkání, se společně pobavíme o tom, jak vám komunikace funguje, co se za tu dobu změnilo, co jste prožili a znovu se ještě hlouběji a aktivněji ponoříme do světa zvířat a komunikace s nimi.

Na kurzu vás toho čeká mnoho a já sama se moc těším, co všechno pro vás konkrétně přijde.

Kurz tedy bude ve dvou setkáních, kdy se na každém setkání uvidíme cca 5-6h. Kurz bude tedy opravdu intenzivnější, protože po celou tuto dobu se budu věnovat jen vám a vašim potřebám. 

Odměna a energetická výměna za individuální kurz je 26.666,-Kč

S ohledem na předchozí zkušenosti jsem se rozhodla zavést nevratný rezervační poplatek ve výši 4.666 Kč, který se v případě vaší neúčasti na konkrétním termínu kurzu, na který jste se přihlásili, nevrací. Místo na kurzu je vám tedy rezervováno až po úhradě tohoto poplatku, který je vám v případě účasti na kurzu automaticky odečten z celkové ceny kurzu. 

Prosím berte také na vědomí, že v případě zrušení vaší účasti na kurzu týden před termínem je storno poplatek 100% z odměny kurzu a zrušení vaší účasti na kurzu dva týdny před termínem 50% z odměny kurzu. Děkuji za pochopení.

Kurz se koná v Praze v Dolních Měcholupech nebo po předchozí domluvě lze i u vás doma. 

Součástí kurzu je také samozřejmě mnou psaný průvodce komunikací se zvířaty, který vám bude oporou a inspirací, kdykoliv budete ve vašem životě a ve vaší komunikační praxi potřebovat.  

​​

Také se stanete součástí soukromé Facebookové skupiny, ve ​které si vzájemně můžete sdílet své poznatky a zkušenosti. Můžete si zde vyměňovat a trénovat komunikaci se zvířaty a také vám tam občas budu dávat nějakou komunikaci k tréninku a budu tam případně přidávat i své vlastní postřehy a tipy, týkající se komunikace. 

Také obdržíte svůj vlastní krystal, který vám bude oporou a podporou při komunikaci se zvířaty nejen na kurzu, ale také v jeho další komunikační praxi. 

Krystaly budou vybírány na míru přímo pro vás skvělou Štěpánkou, která vlastní svůj vlastní s láskou tvořený e-shop https://loveoftheuniverse.cz

Pokud máte ke kurzu jakékoliv dotazy nebo byste si individuální kurz sami pro sebe objednali, budu ráda, když mě budete kontaktovat na e-mailu vysusilovak@seznam.cz

Bude mi velikým potěšením být vám průvodkyní světem zvířat a zasvětit vás do tajů a krás komunikace s nimi, která věřím, že vám navždy změní život.  

Budu se na vás moc těšit, K.

bottom of page