top of page

HADÍ TERAPIE


Hadí terapie jsou pro všechny. Pro všechny, kdo cítí volání a touhu spojit se sami se sebou. Spojit se se svou jedinečností, se svými touhami, se svými potřebami, se svou sílou a se svým posláním, který každý z nás sem na Zemi přišel žít. 

Léčivé schopnosti hadů jsou zcela jedinečné. Hadi naprosto přesně ví a cítí jaká místa, jaké emoce, pocity, bloky a bolesti v našem těle potřebují v danou chvíli léčení a uvolnění. Hadi velice dobře cítí, kde je energie v našem těle zablokovaná, kde energie v našem těle neproudí a umí jí krásně uvolnit a rozproudit. 


Hadí terapie poskytuji společně s krajtou královskou jménem Isis. Isis si sama určuje a vždy mi sdělí, na která místa na těle ji mám přiložit a také mi předává témata, která se v energetickém systému této části těla ukrývají a potřebují vyléčení, pochopení a uvolnění. 


Proto si společně během terapie o daných tématech povídáme, abyste došli k pochopení toho, co vám dané téma přináší a co už potřebujete a chcete žít a dělat jinak. 


Přijde mi velice důležité zmínit, abyste od terapie neočekávali vyřešení problémů. Ty si budete muset vyřešit vy sami. Práci, kterou máte ve svém životě vykonat a všechny změny, které ve svém životě a přístupu sami k sobě potřebujete sami pro sebe udělat, za vás nikdo jiný, než vy sami, neudělá. 

Proč tedy jít na terapii? Protože můžete obdržet a objevit klíč k tomu, jak daná témata uchopit. Tím, že se spojíte sami se sebou najednou zjistíte, co vlastně chcete, co potřebujete a co pro sami pro sebe a svůj život můžete udělat. 

Setkání s Isis a její energií je jedinečné a každá terapie je naprosto individuální a intuitivní. 

Nezáleží na tom, zda máte z hadů veliký strach a fóbii či zda se hadů nebojíte. Hadí terapie je opravdu pro všechny. Už jen tím, že je Isis v prostoru s vámi nádherně pracuje a podpoří vás tak, jak je pro vás v danou chvíli nejlepší. 

Pokud tedy máte z hadů strach a pochybujete, zda je hadí terapie pro vás. Možná je čas tento strach překročit začít s ním pracovat. Protože možná, že se ani tak nebojíte hadů, ale bojíte se, že objevit sami sebe, svou jedinečnost a svou sílu by přineslo do vašeho života uvědomění a silnou potřebu a přání změnit spoustu věcí ve svém životě.  Zejména a hlavně přístup sami k sobě a k tomu, jak žijeme náš život. 

Protože naše vztahy, naše zdraví, náš život je odrazem, zrcadlem toho, jaká si sami v sobě neseme nastavení. Jaké jsou naše životní priority, hodnoty, jak sami sobě projevujeme nebo neprojevujeme úctu. Jakou roli hrajeme v našem životě, jaké je naše životní postavení. 

Objevit svoji vnitřní sílu, znamená objevit sami sebe. Toho, co chci nebo naopak co nechci. Umět si zdravě nastavit své hranice. Nepouštět druhé tam, kam nechceme, umět říci NE. 

Dovolit si být ve spojení sami se sebou, se svými pocity, se svými emocemi. Kdy se nebojíme sami sebe a neutíkáme od toho, jak se cítíme, ale naopak, dovolíme si to prožít. Dovolíme si se přijmout se vším, co k nám patří. Se všemi pocity, se všemi projevy. Protože přesně takoví jsme v pořádku. Když jsme sami sebou a sami se sebou ve spojení. Když si dovolíme být se svou duší, svým srdcem, svou myslí propojení. 

Hadí terapie jsou opravdu pro všechny.

Pro všechny, kdo cítí volání, kdo cítí touhu objevit sami sebe, svoji jedinečnost, svoje touhy, svá přání.

Svou cestu, kterou si přejí jít.

Pro všechny, kteří jsou odhodlaní překročit své strachy, bloky a omezení a vydat se s láskou a odvahou na cestu k sami sobě.

​​

Pokud i vy si chcete dovolit žít v souladu sami se sebou, naladit se na svou vnitřní sílu, sami sebe a nechat se podpořit hadí energií, pak nám s krajtou královskou Isis bude potěšením vás u nás přivítat. 

​​

Odměna za hadí terapii je 3.666 Kč a časově prosím počítejte se 2h.

Pokud by terapie překročila 2,5h, pak je každá další půlhodina +555 Kč.

(součástí terapie a této odměny je i e-mail se shrnutím celé terapie – tzn. jaká témata se objevila a jak s nimi pracovat, abyste měli k nahlédnutí a po ruce a byly vám podporou, kdykoliv budete potřebovat)

Hadí terapie probíhají v Praze, Dolních Měcholupech. 

​​

Pro objednání mě prosím kontaktujte na e-mailu: vysusilovak@seznam.cz

O hadí terapii jsem také natočila video, na které se můžete podívat na mém YouTube kanále Láska bez podmínek.

Hadí terapie: Text
372744352_149921111496615_520171947577468718_n.jpg
Hadí terapie: Obrázek
bottom of page