top of page

HADÍ TERAPIE

 

Hadi jsou již odpradávna považováni za symbol léčení, síly, transformace, sebehodnoty, sebeúcty, sebelásky, respektu a jedinečnosti.

 

Jsou si velmi dobře vědomi své vlastní síly, hodnoty a jedinečnosti a jejich přízeň a vztah s nimi si nelze vybudovat na základě ega, moci a nadřazenosti. 

 

My lidé chceme a toužíme po tom, aby nás zvířata poslouchala, aby dělala a vykonávala to, co my v danou chvíli požadujeme a vyžadujeme a abychom dosáhli svého, použijeme pro to jakékoliv dostupné donucovací prostředky. 

 

Na hady však nic z toho neplatí, a to si myslím, že nás lidi na hadech obecně děsí. Že víme, že naše ,,síla a moc“ – tak jak my ji v omezeném a možná i pokřiveném smyslu a úhlu pohledu vnímáme, zde končí. 

 

Hadi nám sem na Zemi přinášejí veliké učení a léčení. A pokud naše záměry vycházejí ze srdce, dochází k propojení, podpoření a léčení, které nemělo a nemá obdoby.

 

Je čas začít vnímat zvířata a hady zcela z jiného úhlu pohledu než tomu bylo dosud. Je čas začít vnímat a naslouchat jejich moudrosti a jejich učení. 

 

Pokud se opravdu chceme podívat sami do sebe, pokud jsme připraveni vidět i to, na co se ze strachu nechceme podívat, pokud opravdu a s čistým záměrem chceme změnit náš život tak, aby nám v něm bylo hezky a každý den jsme cítili radost a vděčnost ze života. 

 

Abychom si byli vědomi a respektovali sami sebe, své hodnoty, svou sílu a jedinečnost. Abychom místo přání a očekávání druhých naplňovali své vlastní potřeby, sny, přání a své vlastní jedinečné poslání, které každý z nás přišel sem na Zemi prožít a žít. 

 

Léčivé schopnosti hadů jsou zcela jedinečné a zázračné. Je čas otevřít se jejich moudrosti, vedení a vědění. 

 

Hadi naprosto přesně ví a cítí, jaká místa, jaké emoce, pocity, bloky, bolesti a témata v našem těle potřebují v danou chvíli zvědomění, léčení a uvolnění. Velice dobře cítí, kde je v našem těle energie zablokovaná, kde neproudí a umí jí krásně uvolnit a rozproudit. 

 

Hadí terapie momentálně poskytuji s krajtou královskou jménem Isis a během terapií se jí nechávám vést a přikládám vám ji mimo jiné na části těla, na která si přeje být přiložena a společně poté otevíráme a povídáme si o tématech, která se v energetickém systému této části těla ukrývají a potřebují pochopení a uvolnění. 
 

Pochopení toho, co chcete a potřebujete dělat a žít jinak. Tak jak to souzní a ladí s vámi, vaším srdcem, tělem i duší.

 

Ráda bych však předem upozornila, že pokud od terapie očekáváte, že s Isis odvedeme práci za vás a že jako mávnutím kouzelného proutku vyřešíme na terapii všechny vaše zdravotní i psychické problémy, pak se prosím v rámci vážení si svého i mého času a energie na terapii neobjednávejte, protože ještě nenastal správný čas, abychom se společně setkali.

 

Kdy a proč jít tedy na hadí terapii? 

 

Když ze srdce cítíte a uvědomujete si, že vše začíná uvnitř vás a u vás. Že je čas se ve vašem životě posunout. Že je čas podívat se do sebe a pochopit a podívat se na to, jak opravdu vy sami chcete žít a co nyní potřebujete a CHCETE pro sebe a svůj život udělat.

 

Když víte, že jste to VY, kdo musí ve vašem životě učinit a udělat potřebná rozhodnutí a potřebné změny. 

 

Díky setkání s Isis však můžete mimo jiné objevit a vynést na světlo témata, která se ukrývají ve vašem podvědomí a na základě kterých se každodenně rozhodujete a jdete proti sami sobě. 

 

Setkání s Isis a její energií je jedinečné a každá terapie je naprosto individuální a intuitivní.

 

Pokud cítíte, že jste připraveni podívat se do sebe a změnit svůj život, pak nám bude potěšením být vám s Isis na vaší cestě ke spokojenosti, harmonii a zdraví průvodkyněmi.

 

Odměna a energetická výměna za hadí terapii je 4.400 Kč. 

Délka trvání terapie je 120 min.

Pokud by terapie překročila 2,5h, pak je každá další půlhodina +800 Kč.

Hadí terapie probíhají v Praze, Dolních Měcholupech. 

​Pokud by vás k terapii cokoliv zajímalo, bude mi potěšením, když mě budete kontaktovat na e-mailu vysusilovak@seznam.cz 

 

Stejné kontakty prosím využijte i pro objednání se. ​

​​​

Prosím berte také na vědomí, že v případě zrušení setkání 24h před domluveným termínem je storno poplatek 100% z odměny terapie a zrušení setkání 48 hod před domluveným termínem 50% z odměny terapie. Děkuji za pochopení a úctu k mému času.

​​

S láskou a vděčností, K.

372744352_149921111496615_520171947577468718_n.jpg
bottom of page