top of page
WhatsApp Image 2023-03-21 at 13.51.29.jpeg

KURZ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY

Dovolte mi pozvat vás na kurz komunikace se zvířaty, který je pro všechny, kteří si přejí spojit se se zvířaty a naslouchat a vnímat jejich hlubokým a moudrým poselstvím na té nejjemnější a nejkrásnější úrovni. Úrovni srdce. 


Naše srdce je plné lásky, čistoty, laskavosti, respektu, pochopení, porozumění a radosti a je vstupní branou nejen do světa zvířat. Jen na úrovni srdce můžeme vnímat a přijímat zvířecí zprávy a poselství. 

Zvířata jsou velice moudré bytosti, které nás sem na planetu Zemi přišli doprovázet, provázet a učit. Jsou našimi přáteli, průvodci, léčiteli a svou přítomností, svými projevy, svým chováním a svým životem nám zprostředkovávají přesně takové zkušenosti, které v našem životě zrovna potřebujeme. Nebo si je svým jednáním a přístupem nejen ke zvířatům, ale především k našemu životu, k sami sobě a ke všemu, co je kolem nás, do svého života přitahujeme.

A já děkuji za každého z vás, kdo jste se rozhodl zvířatům naslouchat a vnímat je jako jedinečné bytosti, které mají své vlastní potřeby, přání a také své vlastní a jedinečné poslání. Každé zvíře je jiné a nelze použít jednu obecnou příručku na všechny. Každé zvíře přichází s jedinečnou energií, esencí a je třeba ho vnímat a objevovat jeho dary a poslání, které s námi přišlo sdílet. Každé zvíře přichází do našeho života s jasným plánem a záměrem. Žádné zvíře v našem životě není náhodou. 

Zvířata vidí hluboko do nás samých a cítí mnohem více než si možná sami myslíme a připouštíme. Zvířata nelze slovy oklamat. Zvířata nás znají lépe, než známe my sami sebe. A proto je krásné se od nich nechat učit a vést. Protože stejně jako je jedinečné každé zvíře je jedinečný každý z nás. 

A pokud chcete vnímat, naslouchat a porozumět zvířecímu chování a učení, pak je kurz pro vás. Kurz je pro všechny, kdo cítí, že se chtějí spojit s říší zvířat na té nejjemnější a nejkrásnější úrovni. Pro ty, kteří chtějí zvířatům naslouchat a upřímně je pochopit a nechat se jimi učit a vést. Pro ty, kteří chtějí žít se zvířaty v harmonii, klidu, lásce, respektu, radosti a souznění. Pro ty, kteří chtějí naslouchat srdcem a vidět a cítit i to, co zůstává očím často skryto. 

Pro ty, kdo se chtějí otevřít své vlastní jedinečnosti a komunikovat se zvířaty svým vlastním způsobem. Protože to je přesně to, co nás zvířata učí. Být sami sebou a dělat věci tak, jak to cítíme my sami.


Co vás na kurzu čeká? Každý kurz je trochu jiný. Vždy je přizpůsoben potřebám dané skupinky, která se na kurzu sejde. Ale snad lze s jistotou říct, že se můžete těšit na krásný víkend plný zvířat a komunikace s nimi. 

Komunikaci budeme v rámci víkendu hojně trénovat a vyzkoušíte si i různé techniky a možnosti, které při komunikaci se zvířaty lze použít. 


Každý účastník kurzu také obdrží mnou psaného průvodce komunikací se zvířaty, který vám bude oporou a inspirací, kdykoliv budete ve vašem životě a ve vaší komunikační praxi potřebovat.  

Také jsem pro účastníky kurzu vytvořila na FB soukromou, uzavřenou skupinu, ve ​které si vzájemně můžete sdílet své poznatky a zkušenosti. Můžete si zde vyměňovat a trénovat komunikaci se zvířaty a také vám tam občas budu dávat nějakou komunikaci k tréninku a budu tam případně přidávat i své vlastní postřehy a tipy, týkající se komunikace.

Na každý kurz se opravdu moc těším a děkuji za vás, že jste si jako svou průvodkyni světem zvířat vybrali právě mě. 

TERMÍNY KURZŮ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY 2024:​

16. – 17.03.2024 od 10.00h do cca 16.00h 

22. – 23.06. 2024 od 10.00h do cca 16.00h

26. – 27.10.2024 od 10.00h do cca 16.00h

Odměna za kurz je 8.666 Kč​​

​Přihlášky a případné dotazy ke kurzu prosím na e-mailu: vysusilovak@seznam.cz

Prosím, abyste své zvířecí mazlíčky ponechali doma, abyste se na kurzu mohli plně soustředit sami na sebe a na komunikaci, kterou budeme během víkendu hojně praktikovat.


Pokud zvířátko potřebujete a chcete vzít z jakéhokoliv důvodu s sebou, pak prosím na individuální kurz, jehož nabídku naleznete níže. Děkuji za pochopení.

​Budu se na vás moc těšit, 

​s láskou, K.

NÍŽE JEŠTĚ MŮŽETE NALÉZT MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍHO KURZU KOMUNIKACE.

357290206_977421996617700_5924731490356796556_n.jpg

INDIVIDUÁLNÍ KURZ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY

Nevyhovují vám mnou stanovené termíny kurzů komunikace se zvířaty? Nechcete se z jakéhokoliv důvodu účastnit skupinových kurzů s dalšími účastníky? 


Nebo prostě jen cítíte, že si chcete dopřát ,,mou plnou péči, energii a pozornost“ a dopřát si individuální soukromý kurz komunikace se zvířaty, který bude zcela a plně na míru vašim individuálním potřebám? 

Pak právě pro vás jsem si připravila tuto možnost individuálního soukromého kurzu komunikace se zvířaty. 

Individuální kurz bude intenzivnější, osobnější a samozřejmě zcela na míru vám a vašim individuálním potřebám, kdy se budu soustředit jen na vás a společně budeme objevovat vaši jedinečnost, vaše dary a také váš osobní a jedinečný způsob komunikace se zvířaty, který budeme v rámci kurzu procvičovat. 

Kurz bude dvoudenní s tím, že společně domluvíme termín setkání, který vám osobně bude vyhovovat. A uvidíme se celkem dvakrát. 

Na prvním setkání mimo jiné aktivujete svůj jedinečný způsob komunikace se zvířaty.

A na druhém setkání, které proběhne za dva týdny od prvního setkání, se společně pobavíme o tom, jak vám komunikace funguje, co se za tu dobu změnilo, co jste prožili a znovu se ještě hlouběji a aktivněji ponoříme do světa zvířat a komunikace s nimi.


Na kurzu vás toho čeká mnoho a já sama se moc těším, co všechno pro vás konkrétně přijde.

Kurz tedy bude ve dvou setkáních, kdy se na každém setkání uvidíme cca 5-6h. Kurz bude tedy opravdu intenzivnější, protože po celou tuto dobu se budu věnovat jen vám a vašim potřebám. 


Odměna a energetická výměna za individuální kurz je 15.333,-Kč, v rámci kurzu je zajištěna celodenní vegetariánská strava a samozřejmě pitný režim (káva, voda, čaj ..)

Pokud máte ke kurzu jakékoliv dotazy nebo byste si individuální kurz sami pro sebe objednali, budu ráda, když mě budete kontaktovat, buď na e-mailu vysusilovak@seznam.cz nebo na telefonním čísle 606587093.

Budu se na vás moc těšit, K.

Kurzy: Services
bottom of page