top of page

 LÉČIVÉ TERAPIE PRO ZVÍŘATA A JEJICH ,,MAJITELE"

Každé zvíře, které vstoupí do našeho života s sebou přináší svůj vlastní a jedinečný příběh, učení a poslání.

 

Žádné zvíře v našem životě není náhodou. Zvířata jsou zde na Zemi naši přátelé, léčitelé, průvodci, učitelé a svým chováním, svými projevy, svým životem a svou přítomností nám přinášejí zkušenosti, které v danou chvíli potřebujeme, nebo si je z jakéhokoliv důvodu svým chováním a stylem života do své reality každodenního života přitahujeme.

 

Zvířata cítí a vědí mnohem více než si myslíme. Čtou v nás jako v otevřené knize a znají pravdu nejen o tom, kdo doopravdy jsme a co ze srdce chceme, ale také kde nejsme v souladu sami se sebou a kde a kdy se přetvařujeme. Jsou to naši průvodci na cestě k sami sobě. K uvědomění si a žití své vlastní hodnoty a jedinečnosti.

 

Nejen, že žádné zvíře není v našem životě náhodou, ale náhoda není ani to, co se zvířetem ,,řešíme“ a prožíváme. Zvířata moc dobře vědí a cítí, proč zrovna my jejich přítomnost, energii, podporu a zkušenost, kterou nám dané zvíře přináší, potřebujeme. 

 

Každá nemoc, každý projev a chování zvířete má svůj důvod, původ a přináší nám mnoho informací a témat, které je potřeba si uvědomit, přijmout, pochopit a třeba změnit.

 

Zvířata reagují na náš vnitřní stav, na naše vnitřní rozpoložení, na náš přístup k sami sobě, k životu a samozřejmě také ke zvířatům. I kdybychom tisíckrát chtěli, před zvířaty neskryjeme opravdu NIC. Čtou v nás jako v otevřené knize a otevírají i kapitoly, které bychom nejraději ponechali zavřené a nevěnovali jim pozornost. Vedou nás k pravdě o nás a do hlubin nás samých.

Proto dopředu upozorňuji, že chcete-li cokoliv změnit u zvířete, je třeba začít především a hlavně sami u sebe, protože u nás lidí to všechno začíná. 

 

Zajímá vás, jak terapie probíhají?

 

Terapie jsou vždy velice individuální a nedokážu s jistotou říct, jak přesně a do detailu bude probíhat ta vaše. Protože terapii vždy přizpůsobuji vašim individuálním potřebám. 

 

Nicméně terapie doporučuji absolvovat minimálně dvě. Proč?

 

Protože v první řadě a na první terapii začínám s vámi lidmi, kdy přijedete zamnou nebo se můžeme setkat i on-line a na tomto setkání si společně povídáme o tom, proč jste mě oslovili a co s vaším zvířetem řešíte. 

 

Já vám channeluji a předávám informace, které mi k vám, vašemu životu a k vašemu společnému soužití s vaším zvířetem ,,ze shora“ a také od zvířete chodí a společně nastavujeme cestu, kterou se můžete a samozřejmě nemusíte vydat. Rozhodnutí je vždy na vás. 

 

Poté si dáme nějaký čas, v průběhu kterého zavedete obdržené informace z prvního setkání do vašeho života a podle potřeby si domluvíme termín druhého setkání, kdy pokud budete naslouchat sami sobě a dovolíte si pozměnit váš dosavadní přístup k sobě, životu a zvířeti, bude mnohem jednodušší se zvířetem i s vámi energeticky pracovat a podpořit vás na vaší společné cestě a zároveň jít ještě více do hloubky. Protože si ,,zpracujete prvotní informace“ a budete připraveni jít zase o kus a hlouběji dál. 

 

Z mé zkušenosti je třeba postupovat postupně, krok po kroku. Nechtít vše najednou, ale opravdu se otevřít procesu, otevřít se obdrženým informacím a postupně je zavést do vašeho života. Proto doporučuji terapii v průběhu času i potřeby opakovat. Abyste mohli postoupit zase o krok dál, dál a hlouběji k sobě. Je to stejné jako když chcete ujít nějakou větší vzdálenost, také neuděláte jeden veliký krok, ale několikset malých kroků, kterými se postupně přibližujete k ,,cíli". A věřte mi, že je to často o zdánlivých maličkostech, kterým nepřikládáme v našem životě žádnou důležitost. 

 

V rámci terapie se v případě souhlasu a přání zvířete dotýkám a nechávám se zvířetem vést, na jaká místa na jeho těle si přeje ruce přiložit a nechávám na něm, aby si na základě své vlastní potřeby a moudrosti přitáhlo skrze mé tělo k sobě léčivou energii v takovém rozsahu a intenzitě, v jakém je pro jeho tělo v danou chvíli nejlepší.

 

Prosím berte však v potaz, že ne každé zvíře chce být léčeno a vyléčeno. Vždy je důležité respektovat svobodnou vůli, přání a poslání každého zvířete. Součástí velikého učení zvířat je právě respektování svobodné vůle každého z nás a naučit se a přijmout mimo jiné i smrt a odchod zvířete do jiné dimenze jako milou a laskavou součást našich životů. 

 

Navíc pokud se vám zvíře svou nemocí/chování/projevem snaží něco říct, snaží se vám poukázat na to, co je potřeba změnit, pak dokud si to neuvědomíte a nezměníte, nemůžeme po zvířeti požadovat, aby se uzdravilo či změnilo. Protože jeho poslání a poslání dané nemoci či chování by nebylo dle jeho pohledu naplněno.

 

Proto se při terapiích věnuji VÁM, protože u nás lidí to všechno začíná a z toho důvodu doporučuji minimálně dvě terapie. Kdy nejprve domluvíme termín prvního setkání a při prvním setkání zhodnotíme dle obdržených informací a ,,práce“, která vás čeká, kdy a zda se uvidíme příště. 

 

A protože si velmi vážím vašeho i mého času a energie, prosím, abyste se neobjednávali pokud máte pocit, že je ,,problém“ pouze na straně zvířete a že je to pouze jeho a ne vaše záležitost. Zkrátka, že chcete změnu, aniž byste pro to cokoliv museli VY udělat a změnit. Pokud nejste ochotni se na daná témata a pravdu podívat a pracovat sami na sobě, pak na naše setkání prozatím nepřišel správný čas. 

Odměna a energetická výměna za terapii je 4.400 Kč nebo 190 euro.

​Délka trvání terapie je cca 120min. 

Pokud by terapie překročila 180min pak je každá další půlhodina + 800Kč. / 37 euro.

​​

V odměně není zahrnuto dopravné, které je zdarma pouze v rámci Prahy. 

​​​​

​Pokud by vás k terapii cokoliv zajímalo, bude mi potěšením, když mě budete kontaktovat na e-mailu vysusilovak@seznam.cz 

 

Stejné kontakty prosím využijte i pro objednání se. ​

​​​

Prosím berte také na vědomí, že v případě zrušení setkání 24h před domluveným termínem je storno poplatek 100% z odměny terapie a zrušení setkání 48 hod před domluveným termínem 50% z odměny terapie. Děkuji za pochopení a úctu k mému času.

S láskou a vděčností, K.

bottom of page