top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraKristýna Vysušilová

Pokoušejí se o vás při channelingu temné energie?

Aktualizováno: 4. 2. 2023

Když komunikujete se světelnými bytostmi a zvířaty, nepokoušejí se o vás také temné energie? A jak poznáte s kým komunikujete? Ptala se mě jedna moje milá klientka.


Přemýšlím, jak začít.


Samozřejmě, že vnímám přítomnost různých bytostí a energií a ne všechny energie a bytosti bývají příjemné.


Dříve jsem z nich měla veliký strach, hodně jsem se bála, protože jsem vůbec nevěděla, že mám moc a sílu na to, abych si zvolila koho chci nebo nechci ve svém prostoru.


Nyní se nebojím, protože vím, že já si volím s kým budu nebo nebudu komunikovat. A kdo společně semnou bude nebo nebude v mém prostoru.


Samozřejmě i dnes mě občas navštíví, ale beru to jako přirozenou součást života. Tma a světlo. Oba dva aspekty jsou velice důležitým článkem, protože dohromady tvoří rovnováhu.


Myslím, že nejde bytosti rozdělovat jen na ,,temné a světlé". Věřím, že i ,,temná" bytost v sobě může mít světlo a stejně jako my má každá bytost svoji jedinečnost.


A za mě není žádná bytost hodna odsouzení. Kdo z nás zná celý její příběh aby ji mohl hodnotit a odsoudit?


Když jsem jednou byla v chrámu sv. Víta a viděla jsem tam sochy andělů, které mají meč v ruce a bojují s démony, uvědomila jsem si, že boj tvoří jen další boj. A že boj s temnotou není cesta ke světlu. Sama za sebe vnímám jako cestu ke světlu lásku.


Lásku, která nesoudí, nehodnotí a neklade podmínky. Lásku, která je pro všechny k dispozici. Stejně jako strom nesoudí a neklade podmínky proto, kdo smí dýchat jeho vzduch tak neexistují podmínky pro lásku.


Všichni jsme hodni lásky.


Možná je velice důležitá otázka pro každého z nás, co vlastně vnímáme jako temnotu? Co pro nás temnota znamená?


Možná se bojíme temnoty proto, že se bojíme sami sebe a toho, co se v nás ukrývá.


Každý z nás má v sobě obě dvě polarity a žádná z nich by neměla být potlačena. V naší temnotě se často ukrývá veliká síla a jedinečnost.


Když jsem se setkala se svojí temnotou, kterou jsem dlouhou dobu potlačovala a absolutně nepřijímala, cítila jsem, jak nepotřebuje nic jiného než přijmout a milovat.


I naše temnota potřebuje lásku. Jakmile začneme svoji temnotu milovat, začne tato láska mnoho věcí proměňovat.


Je důležité sami sebe a svoje světelné a stinné aspekty objevovat. Nic bychom v sobě neměli potlačovat. Vše je naše součást a je to tak v pořádku. Nemusíme se sami sebe bát.


Dovolme si svobodně a laskavě pravdu sami o sobě sami sobě odhalovat a přestaňme se vzájemně posuzovat, odsuzovat a hodnotit.


Všichni jsme schopni všeho. Každý z nás umí milovat i zabíjet. A je na každém z nás, jakou cestu si ve svém životě zvolíme.


A jak poznám s kým komunikuji? Je to podobné jako v našem běžném světě. Slovy vás může ,,kdokoliv zmást". Ale jeho energie a vyzařování nikdy nelže.


Děkuji, že jste došli až sem.


S láskou, K. ❤️


obrázek je od leaandroicart
69 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kdo jsi?

Comments


bottom of page