top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraKristýna Vysušilová

Co je mým posláním?

Aktualizováno: 2. 2. 2023

S touto otázkou se v rámci své terapeutické praxe setkávám velice často.


Každého z nás zajímá, co je naším posláním, co jsme sem na Zemi přišli žít a čemu bychom se měli věnovat.


Za mě je posláním každého z nás být sami sebou a udělat sami sebe milovanými, šťastnými a spokojenými bytostmi.


Podle mě to, co hledáme jsme my sami a naše jedinečnost. Naše pravé JÁ.


Proto je poslání každého z nás naprosto jedinečné, protože každý z nás je jedinečný. Každý z nás má jinou energii, jiné dary, jiné schopnosti, jiná přání, jiné potřeby, jiné vyzařování.


A přesně to vystihuje rčení, když dva dělají totéž, není to totéž. Protože každý z nás do svého konání vnášíme svou jedinečnost.


Naše poslání je každý den s námi. Každý z nás, každý den, žije své poslání. Tím jak přistupujeme ke svému životu a k sami sobě.


Nikdy jsme se od svého poslání nevzdálili, ani jsme nesešli z cesty. Protože cesta je cíl a každá životní zkušenost nám přináší nové učení a uvědomění, které v danou chvíli potřebujeme my a lidé kolem nás. Všichni se vzájemně učíme a já věřím, že jsme vždy ve správný čas na správném místě.


Každý z nás má moc udělat sám sebe šťastným, milovaným a spokojeným. Všechno, co potřebujeme máme uvnitř sebe. Uvnitř nás jsou odpovědi na všechny otázky, které hledáme.


Tak si dovolme sami sebe objevovat a svůj život do krásy proměňovat. Všude kolem nás je spousta krásy a zázraků. Vnímejme krásu i tam, kde máme pocit, že není a nikdy nebyla. Vždy je možné ji najít, pokud ji budeme chtít hledat a vidět.


Dovolme si žít naše poslání, činit sami sebe šťastnými a nezapomeňme že to my sami jsme naše poslání.


Někdo miluje focení, někdo rád maluje obrazy, někoho baví koláže, někdo rád komunikuje s lidmi, někdo rád vaří, uklízí ... Já nevím, co všechno vás udělá šťastnými, ale pevně věřím, že to víte vy sami a že to největší štěstí je, že stále žijeme a dýcháme. ❤️


S láskou K.


Na fotce ručné vyšívaná ceremoniální dečka vyrobená ženami kmene Shipibo nedaleko Pucalpy v Peru. Dala jsem jí sem jako symbol síly a odvahy, abychom si dovolili být sami sebou a žít svůj život podle sebe.
75 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kdo jsi?

Comments


bottom of page